Acil Moto Kurye

Kurye, gönderilerinizi en acil şekilde ulaştırmak için hizmet veren kişidir. Bu amaçla kurulan Ansa Kurye, görevini en iyi şekilde yerine getirmek amacı ile çalışan uzman kuryelerle hizmet vermektedir. Normal ve abone olarak avantajlı kurye fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Müşterileri memnuniyetini en ön planda tutarak en hızlı kurye hizmetini sunan Ansa Kurye, acil kurye hizmeti ile tüm İstanbul'a kurye hizmeti sunmak için kadrosunu güçlendirmektedir. Bizi 7 gün 24 saat arayıp hızlı ve güvenli kurye hizmeti alabilirsiniz

İstanbul Kurye, hizmeti ile İstanbul'un her semtine ve yakın illere deneyimli ve hızlı kuryelerimizle, kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde vermekteyiz. Ansa Kurye, olarak hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amacımızdır.

Motorlu kurye, gönderilerinizi birkaç saat içinde İstanbul'un her semtine ulaştırır. Son model motorlar ve uzman kuryelerimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için hızlı ve güvenli gönderi hizmeti vermektedir. Motorlu kurye, seçilirken tecrübeli, bilgili ve çevik olmaları en önemli kritelerdir. Ansa Kurye, bu niteliklere sahip uzman motorlu kuryeler ile hizmet alanını genişletmektedir.